Do domácnosti

 
   • KOMIKSOVÁ KUCHAŘKA
   • 249 hodnocení
  • Tohle je osmá kniha mých receptů, které jsem za pár let, co se pohybuju v šoubyznysu, vydal a troufnu si tvrdit, že je naprosto jiná, než ty předešlé. Jiná je proto, že touto knihou oslovuju úplně jiné publikum než za těch 10 let, co jsem vařil v televizi.

   Všechno vzniklo velmi emocionálně v prvním lockdownu v únoru léta páně 2020. Myšlenka byla jednoduchá: lidi jsou zavřený doma a mají nakoupeno spoustu surovin a třeba se jim bude hodit nějaký ten nápad, jak ty suroviny zpracovat. Po natočení receptů jsme si říkali, že se lidi doma nudí a tak jsem začal tancovat, zpívat a dělat  jiný kraviny a tak se zrodila Babicova televize na YouTube.. Ve chvíli, kdy jsme řešili co dál, se objevil v komentářích názor, že mám něco uvařit pro gamery, že tam sedí u těch strojů a taky se potřebují najíst. Ukázalo se, že vás tam sedí docela dost a že máte pořádný hlad !!!

   Po pár dílech Ich bin ein gamer se to rozjelo jako šinkanzen a já boomer Vám tady představuju svoji osmou kuchařku, která je určena pro všechny hráče, ale i nehráče. Prostě pro vás mladý, který si buď pokoušejí něco doma uklohnit a nebo se třeba jenom rádi díváte na pořady o vaření.

   Doufám, že se vám bude náš způsob vyprávění líbit, že v něm najdete ukryté fóry a hlavně, že si podle knížky něco dobrého uvaříte a bude vám to chutnat.

   První komiksová kuchařka v Čechách je tady !!!

   Formát: B5
   Počet stran: 146
   Počet receptů : 60
   Počet ilustrací : 135
   CENA: 449 Kč

   Dostupnost: Skladem
   Můžeme doručit do:
   4.3.2024
   • Cena:
   • 290 Kč
   • 1 z 8