• KOMIKSOVÁ KUCHAŘKA
  • 249 hodnocení
 • Tohle je osmá kniha mých receptů, které jsem za pár let, co se pohybuju v šoubyznysu, vydal a troufnu si tvrdit, že je naprosto jiná, než ty předešlé. Jiná je proto, že touto knihou oslovuju úplně jiné publikum než za těch 10 let, co jsem vařil v televizi.

  Všechno vzniklo velmi emocionálně v prvním lockdownu v únoru léta páně 2020. Myšlenka byla jednoduchá: lidi jsou zavřený doma a mají nakoupeno spoustu surovin a třeba se jim bude hodit nějaký ten nápad, jak ty suroviny zpracovat. Po natočení receptů jsme si říkali, že se lidi doma nudí a tak jsem začal tancovat, zpívat a dělat  jiný kraviny a tak se zrodila Babicova televize na YouTube.. Ve chvíli, kdy jsme řešili co dál, se objevil v komentářích názor, že mám něco uvařit pro gamery, že tam sedí u těch strojů a taky se potřebují najíst. Ukázalo se, že vás tam sedí docela dost a že máte pořádný hlad !!!

  Po pár dílech Ich bin ein gamer se to rozjelo jako šinkanzen a já boomer Vám tady představuju svoji osmou kuchařku, která je určena pro všechny hráče, ale i nehráče. Prostě pro vás mladý, který si buď pokoušejí něco doma uklohnit a nebo se třeba jenom rádi díváte na pořady o vaření.

  Doufám, že se vám bude náš způsob vyprávění líbit, že v něm najdete ukryté fóry a hlavně, že si podle knížky něco dobrého uvaříte a bude vám to chutnat.

  První komiksová kuchařka v Čechách je tady !!!

  Formát: B5
  Počet stran: 146
  Počet receptů : 60
  Počet ilustrací : 135
  CENA: 449 Kč

  Dostupnost:Skladem
  Můžeme doručit do:
  4.3.2024
  • Cena:
  • 290 Kč
 • babica kucharka 1 kopie VYPRODEJ
  babica kucharka 1 kopie VYPRODEJ
  • 1 z 8
  babica kucharka 2babica kucharka 3babica kucharka 4babica kucharka 5babica kucharka 6babica kucharka 7babica kucharka 8